Printvriendelijke versie

Onze club heeft zich onlangs ingeschreven voor de Belgian Club Knockout: de amateurcompetitie bij uitstek met de grote finale op de Belgian Knockout 2019.

De Belgian Club Knockout bestaat uit 2 fases:

Fase 1: De interclubcompetitie die op de onze club gespeeld wordt, waaraan 32 deelnemers kunnen deelnemen (vergelijkbaar met onze jaarlijkse laddercompetitie) vanaf 11/02/2019.

Vanaf nu kan je hiervoor inschrijven via i-Golf.

Voorwaarden:

- confirmed hcp <32

- homeclub Koksijde Golf ter Hille

De 32 beste spelers (hcp) worden weerhouden.


Fase 2: De nationale competitie tussen alle clubwinnaars die het op BKO uitvechten voor de Club Knockout-titel.

De startdatum van de Belgian Club Knockout is op 11 februari 2019 en duurt in het totaal vier maanden (einddatum is 12 mei 2019).

Formule Belgian Club Knockout:

 • 9-hole Medal Matchplay met nettoscore;

 • De speler met de beste netto strokeplay-score na 9 holes wint het duel;

 • Elke ronde is een “single elimination”-duel. Dit is een één-op-één-wedstrijd, waarbij de winnaar van elk duel doorgaat naar de volgende ronde. De verliezer valt af;

 • Elke ronde dient binnen de aangegeven deadline voltooid te zijn.

Deze competitie is beperkt tot spelers met HCP 32 of lager.

Deze competitie heeft tal van mooie prijzen, maar het meest unieke aan deze competitie is dat de clubwinnaars die doorstoten tot fase 2 het kunnen uitvechten op de Championship course tijden het weekend van BKO.

De spelers die doorstoten tot de zondag, kunnen daarbij ook genieten van de volledige “VIP Tour pro”-ervaring met toegang tot de exclusieve Player Lounge, alsook kunnen zij gebruik maken van de oefenfaciliteiten.

De uiteindelijke winnaar van deze competitite zal samen met de winnaar van de Belgian Knockout bekroond worden tijdens de officiële prijsuitreiking.

Via onderstaande link kan je de volledige informatie terugvinden en kan je de officiële spelregels downloaden:
https://belgianknockout.com/belgian-club-knockout-2019/.

Share
/

  Foutmelding

  • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in include_once() (regel 1120 van /data/sites/web/benoitwolputbe/subsites/koksijdegolfterhille.be/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in include_once() (regel 1120 van /data/sites/web/benoitwolputbe/subsites/koksijdegolfterhille.be/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (regel 2396 van /data/sites/web/benoitwolputbe/subsites/koksijdegolfterhille.be/includes/menu.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor in require_once() (regel 3161 van /data/sites/web/benoitwolputbe/subsites/koksijdegolfterhille.be/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor in require_once() (regel 127 van /data/sites/web/benoitwolputbe/subsites/koksijdegolfterhille.be/sites/all/modules/ctools/ctools.module).