Printvriendelijke versie

Wat voor een wedstrijd en feest hebben wij weer samen voor elkaar gekregen! De weergoden waren de senioren terug goedgezind en het spreekwoord liegt nooit: 'Je hebt het weer dat je verdient'. Vandaar lieve senioren wij allen hebben veel geluk. De wedstrijd is volgens de referee Willy Detaellenaere schitterend verlopen, vriendschappelijk, vooral sportief en veel RESPECT voor elkaar.

Het siert onze groep dit iedere keer te kunnen vernemen en daarvoor is het toch wel de moeite dat wij als TEAM daaraan verder werken in de toekomst. Van onze referee vernamen we dat er een probleem is opgetreden bij de eerste flight van onze dames. De dames Martine Vermeersch, Roosendaal Loes en Massico Clémentine hebben in alle eerlijkheid zelf bekend dat zij in fout gegaan zijn en tengevolge deze vergissing heeft onze referee deze dames moet diskwalificeren. Deze drie dames hebben deze beslissing in alle sportiviteit aanvaard. Bij deze vermelden wij toch dat Martine Vermeersch de clubkampioene met 89 slagen zou zijn geworden. De wedstrijd werd zoals de eerder schriftelijk vernoemde aankondiging in NQ gespeeld!

 

Resultaten:

1° Clubkampioen Dames

Lieve De Pauw met 94 slagen

2° Jano Canse: 98 slagen

3° Anne Mie De Baenst: 99 slagen

4° Carolin Devos: 100 slagen

5° Van Der Espt Chris: 101 slagen

 

1° Clubkampioen Heren

Luc Rossey  met 75 slagen

2° Guido Geeurickx: 82 slagen

3° Olivier Geurinckx: 83 slagen

4° Alain Deboyser: 86 slagen

5° Philippe Beauduin: 89 slagen

 

Wat zijn wij dan terug verwend geworden door onze sponsor De NORMANDIE, in vertegenwoordiging van THIMO , met een prachtige receptie met heel lekkere hapjes en meerdere glaasjes wit en rode wijnen. FANTASTISCH merci en tot volgend jaar THIMO. Het blijven eten in ons clubhuis met 50 tal senioren heeft ook blijk van vriendschap, gezelligheid om samen met zijn allen een goede babbel te hebben over de geslaagde dag van het senioreclubkampioenschap.
Aan iedereen een Merci voor de superdag van de senioren.

Vele groeten vanwege het seniorenteam

Dirk, Luc en Jano

Share
/

  Foutmelding

  • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in include_once() (regel 1120 van /data/sites/web/benoitwolputbe/subsites/koksijdegolfterhille.be/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in include_once() (regel 1120 van /data/sites/web/benoitwolputbe/subsites/koksijdegolfterhille.be/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (regel 2396 van /data/sites/web/benoitwolputbe/subsites/koksijdegolfterhille.be/includes/menu.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor in require_once() (regel 3161 van /data/sites/web/benoitwolputbe/subsites/koksijdegolfterhille.be/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor in require_once() (regel 127 van /data/sites/web/benoitwolputbe/subsites/koksijdegolfterhille.be/sites/all/modules/ctools/ctools.module).